Олександр Литвиненко.

Олександр Литвиненко

режисер-постановник / сценарист / продюсер

Перш ніж стати режисером ігрового кіно, протягом десяти років працював у провідних рекламних агентствах України: Euro RSCG Kiev, Provid BBDO, Sahar і Sablya. Зняв не один десяток роликів для найбільших українських та міжнародних брендів. На його рахунку рекламні кампанії для Nemiroff, Оболонь, Roshen, Моршинська, Foxtrot, Foxmart, Техносила, LG, Shake, 4 seasons, Farmasco та інші. У 2012 році режисер зняв повнометражний документальний фільм «Один день Євро». У 2015 році завершив роботу над художнім фільмом «По той бік». Жанр: містика, детектив, трилер. В якому виступив у якості сценариста, режисера та продюсера. «По той бік»- це дебютна робота у кіно для Олександра.

www.lytvynenkofilms.com

Євгеній Литвиненко.

Євгеній Литвиненко

продюсер

Продюсер в S13 LYTVYNENKO FILMS. Зйомками займається з 2009 року (продюсер, адміністратор, кастинг-менеджер). Брав участь у створенні багатьох рекламних роликів та музичних кліпів. У 2012 році адміністрував повнометражний документальний фільм «Один день Євро» для каналу ТРК Україна. На даний час веде роботу над фільмом «По той бік», будучи його продюсером.

Євгеній Литвиненко.

Євгеній Губренко

оператор-постановник

Один з найперспективніших українських молодих операторів. Доклав свою руку до створення великої кількості рекламних роликів для українських та іноземних брендів, а також до декількох художніх та документальних картин.

Дмитро Монатик.

Дмитро Монатик

композитор

Екс — учасник найрейтинговіших проектів України: «Танцюють всі 3,» Х-фактор 1, «Зоряний Ринг». Співак, танцюрист і композитор, автор усіх своїх пісень. Також пише пісні для багатьох інших виконавців. У 2014 році став номінантом музичної премії «YUNA» в категорії «Кращий композитор». А пісня «40 градусів» перемогла в категорії «Найкраща пісня”.

www.monatik.com

image-1 image-2 image-3 image-4 image-5 image-7 image-6 image-8 image-9 image-10