Поліна Джакаєва.

Поліна Джакаєва

Прийшла в ‘кіношні’ проекти в 16 років. Під час зйомок доводилося стрибати зі скелі в море, брати участь в грязьових боях, народжувати, ходити на руках, їздити на 35-річному велосипеді по бездоріжжю, топитися у ванні і річці. Активістка, акробатка, нещодавно здобула темно-зелений пояс з тхеквондо, дипломована балерина. Вважає, що життя прекрасне і дивовижне!

Ірина Шут.

Ірина Шут

У 2003 році закінчила музичну школу. Пізніше отримала диплом Національної академії управління. Протягом 3-х років займалася танцями: джаз-модерном і контемп, а також акробатикою. У 2012 році закінчила курси за спеціальністю «Телеведучий, тележурналіст». Знімала свою передачу складену з 2-х коротких рубрик. Бере участь у показах мод, зйомках рекламних роликів та інших телевізійних проектах.

Роман Мацюта.

Роман Мацюта

Закінчив Донецьку державну консерваторію. Лідер музичного гурту «Розмарі». Автор і виконавець пісень. У кіно з 2007 року. Грав епізодичні ролі у фільмах: «Роман вихідного дня», «Доставити за всяку ціну», «Полювання на Вервольфа», «Хуторок»; в серіалах: «Демони», «Мухтар», «Агент» та ін.

Іван Шевчук.

Іван Шевчук

На його рахунку безліч ролей в рекламних роликах і телевізійних проектах. Любить, коли люди говорять правду в будь-яких обставинах. Улюблений вираз Стіва Джобса, що стало його життєвим кредо: «Люди, які досить божевільні, щоб думати, що вони можуть змінити світ, дійсно його міняють».

Артем Литвиненко.

Артем Литвиненко

Перший знімальний досвід отримав сам того не усвідомлюючи: в вiсiм місяців взяв участь у зйомці реклами кондиціонерів. З того часу встиг знятися в декількох рекламних роликах і двох короткометражних фільмах. Продовжує відточувати акторські навички на курсах акторської майстерності. Мріє стати режисером.

Василiй Русанов.

Василiй Русанов

За освітою економіст, але по життю актор. Відчув свою акторську покликання ще в школі, коли брав активну участь у культурно-масових заходах. В університеті брав участь у кожному концерті, у театральних постановках, грав у КВН. Знімається в рекламних роликах і різних телевізійних проектах. Роботу на знімальному майданчику поєднує з роботою в івент агентстві.

Віталій Кузьменко.

Віталій Кузьменко

Демобілізувався з армії у званні заступника командира роти полку особливого призначення. Закінчив Донецьке вище військове політехнічне училище ім. Єпешева у званні лейтенанта. Професійно займався спортом: важкою атлетикою, велоспортом. Фільм «По той бiк» для нього є акторським дебютом. На кастинг прийшов заради інтересу. Інтерес переріс у професійне захоплення.

Юрій Кляцкін.

Юрій Кляцкін

Актор і режисер театру-студії імпровізації «Чорний квадрат». На сьогоднішній день за плечима більше 20 режисерських робіт і близько сотні зіграних ролей в театрі та кіно. На початку кар’єри в Event-бізнесі був одним із засновників творчого об’єднання «кіч», а в 2011 році відкрив своє Event-агенція «U. K. », що пропонує повний спектр послуг з організації заходів будь-якої складності й обсягу: від написання сценарію і концепції заходу до втілення ідей у ​​життя. З 2012 року — лектор Advertising School (Школа Рекламних Технологій) за курсом «Івент-менеджмент».

Оксана Лаврик.

Оксана Лаврик

Випускниця курсу Е. М. Митницького Київського театрального університету ім. Карпенка-Карого. Актриса Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. З дитинства, протягом 11-ти років, займалася в цирковій студії «Алле-Ап». Хоббі останніх 12-ти років — хореографія: класика, модерн, сучасний і східний танець. Захоплюється йогою. Знімалася в епізодах декількох телесеріалів. У Ірини Громозди в короткометражці «Дурочка» зіграла головну роль. Грає у виставах: «Какие у вас претензии к жене», «С любимыми не расслабляйтесь», «Лолита», а також у виставі — лауреата «Київської Пекторалі» — «Не всё коту масленица». Драматична і характерна актриса.

image-1 image-2 image-3 image-4 image-5 image-7 image-6 image-8 image-9 image-10